Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE

Obóz dla studentów 2019

Ferie zimowe

Jarmarki Bożego Narodzenia

Jesień/zima

Wycieczki i wczasy

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Toruń

Toruń - Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Miejsce

Toruń

Profil

wyjazd dla dzieci i młodzieży

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Autokar

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

Opis

Program


Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu


  to nowo wybudowane centrum nauki, której celem  jest przekazywanie wiedzy w sposób interaktywny. Osobiste przeprowadzanie eksperymentów sprawia, iż można się stać na chwilę prawdziwym naukowcem. 


     Głównym rekwizytem i wizytówką instytucji jest Wahadło Foucaulta, umożliwiające obserwację zjawiska obrotu Ziemi wokół własnej osi. Sercem toruńskiego eksponatu jest 35-kilogramowa kula, zawieszona na linie, biegnącej od dachu po parter placówki przez wszystkie kondygnacje. Dzięki temu wahadło jest widoczne z każdego piętra. W Centrum oglądać można dwie stałe wystawy – „O Obrotach” – poświęconą idei koła i ruchu obrotowego, także w odniesieniu do dzieła Mikołaja Kopernika „O obrotach sfer niebieskich” oraz „Rzeka” – nawiązująca do przepływającej przez Toruń Wisły, obejmująca model rzeki od źródeł po ujście.

 

      W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - odbywają się równiez warsztaty. Tematy podane są na stronie internetowej C.N.M.W.  Warsztaty zamówić w biurze podróży. Opłata wynosi 11 zł od uczestnika. Grupy ćwiczeniowe liczą 20 - 30 os. Warsztaty należy  zamówić z chwilą podpisywania umowy


Świadczenia w cenie

47 zł/os


Cena zawiera: kalkulację dla 45 uczestników + 3 opiekunów gratis, przejazd autokarem, pilota, bilet wstępu do Centrum Nowoczesności, ubezpieczenie.

 

 

 


Uwagi

       Możliwość poszerzenia programu o Aquapark OLENDER w Wielkiej Nieszawce. Do dyspozycj gości: sześciotorowy basen sportowy, basen rekreacyjny ze sztuczną rzeką, wodnymi masażami, gejzerami, jacuzzi i super zjeżdżalnią, której konstrukcja zapewnia niewierygodną prędkość a efekty świetlno-dżwiękowe uczynią zjazd wyjątkowo atrakcyjnym.

Dodatkowy koszt 12 zł/os.

Galeria
Więcej zdjeć