Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Rozkład jazdy kolonii i obozów

Zapraszamy

Wyjazdy weekendowe

Kolonie kraj 2017

Obozy zagranica 2017

Wycieczki krajowe

Wycieczki objazdowe

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Chorwacja

Chorwacja - SKARBY CHORWACJI

Miejsce

Chorwacja

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

CHOR1/17

2017-07-01

12 dni

2085 PLN

ZAKOŃCZONE

CHOR2/17

2017-07-08

12 dni

2085 PLN

ZAKOŃCZONE

CHOR3/17

2017-07-15

12 dni

2085 PLN

ZAKOŃCZONE

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

SKARBY CHORWACJI

 SPLIT, TROGIR, JEZIORA PLITWICKIE

obóz młodzieżowy 12-18 lat

Cesarstwo Rzymskie i jego potęga fascynują nie tylko znawców historii. Właśnie w Chorwacji odnajdziemy wiele doskonale zachowanych zabytków z okresu cesarstwa i poczujemy zapomnianą potęgę jego doskonałości. Zauroczy nas starówka Trogiru, wspaniały Dubrownik, a także pałac Dioklecjana w Splicie. Chorwacja urzeka krajobrazami, krystalicznie czystym morzem w malachitowym odcieniu, przyciąga łagodnym, śródziemnomorskim klimatem. Jej wybrzeża należą do najpiękniejszych w Europie.

Zakwaterowanie

Hostel*** w Kastel Stafilic k/Trogiru (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje wieloosobowe z łazienkami, TV, wi-fi. Restauracja klimatyzowana.  Obiekt  położony ok. 400 m od plaży.

Program

Dzień 1: wyjazd z Polski. Przejazd do Czech lub Słowacji, nocleg,

Dzień  2: śniadanie, pobyt na basenach, kąpiel, plażowanie. Obiadokolacja. Nocny przejazd do Chorwacji,

Dzień 3: przyjazd do Chorwacji, śniadanie w formie suchego prowiantu. Zwiedzanie Splitu, z przewodnikiem: deptak Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, Pałac Dioklecjana - ruiny antycznej budowli Rzymskiego Cesarza Dioklecjana wpisane na listę UNESCO. Przejazd do Kastel Stafilic. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg,

Dzień 4 - 9: wypoczynek i realizacja programu:

- wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele,

-  program animacyjny, zajęcia rekreacyjne, spacery po urokliwych, pełnych atrakcji miasteczkach dalmatyńskiego wybrzeża,

- wycieczka do Trogiru spacer po mieście, najciekawsze zabytki to wenecka Katedra św. Lovro, renesansowa kaplica św. Iwana, Ratusz,

- fish piknik czyli całodzienny rejs statkiem na wyspy Solta i Ciovo, podczas której podziwiać można przepiękne zakątki Riwiery Dalmatyńskiej. Zwiedzanie Maslinicy - miasteczka przed którym położony jest archipelag 7 wysepek z luksusowymi marinami - zobaczymy stary zamek (dzisiaj luksusowy hotel), typową architekturę dalmatyńską czyli domy z kamienia a także gaje oliwne, cytrynowe i pomarańczowe. W tej przepięknej scenerii będziemy kapać się w szmaragdowym morzy a potem przy dźwiękach regionalnej muzyki zjemy typowy, dalmatyński obiad rybny,

- rafting - spływ pontonami pod okiem instruktorów po rzece Cetinie. Moc wrażeń, adrenaliny oraz niezapomniane widoki przez całe 6 godzin!!!

Dzień 10: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Plitwic. Zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich wpisanego na listę UNESCO. Kompleks składa się z 16 jezior położonych na różnych poziomach, połączonych wodospadami.  Lunch w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Czech lub Słowacji,

Dzień 11: śniadanie, całodzienny pobyt na basenach. Obiadokolacja, nocleg,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski. Zakończenie obozu.

 


PROPOZYCJA FAKULTATYWNA: realizowana przy min. 30 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

Dubrownik - Starówka wpisana na listę UNESCO: Mała Braca, studnia Onorfio, Klasztor Franciszkanów; Kolumna Rolanda, Pałac Rektorów, główna ulica miejska Stradun, mury miejskie, liczne baszty. Koszt wycieczki od osoby 25 euro.

Mostar - miasto kultury i cywilizacji wschodniej, Poćiteji i wodospad Kravice, Stary Most na Neretwie, meczety, minarety, cerkwie prawosławne, łaźnie i bazary tureckie. Koszt wycieczki od osoby 20 euro.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Dalmacji. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja, ostatnie - śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

Świadczenia w cenie

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.

Obowiązkowe płatności dodatkowe

Wstępy, przewodnicy, wjazdy do miast, parkingi, opłaty klimatyczne - 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (szczegóły str. 4).

Transport

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

Uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe, każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro). W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie kaucja zwrotna w wysokości 15 euro za ewentualne zniszczenia.

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2017 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!

Galeria
Więcej zdjeć