Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Rozkład jazdy kolonii i obozów

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy!!!

Obozy sportowe

Kolonie dla najmłodszych 2018

Kolonie kraj 2018

Obozy młodzieżowe zagranica

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Chiny

Skarby Kultury Chińskiej

Miejsce

Chiny

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

CHIN1/18Ostatnie miejsca

2018-06-30

9 dni

4640 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

SKARBY KULTURY CHIŃSKIEJ

Program

Dzień 1: Warszawa
Zbiórka na lotnisku w Warszawie, odprawa biletowo- paszportowa, wylot samolotu rejsowego do Pekinu (z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów lotniczych).

Dzień 2: Pekin
Przylot do Pekinu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i krótki odpoczynek, a następnie wizyta w Letnim Pałacu z licznymi cesarskimi pawilonami wkomponowanymi w piękno naturalnego krajobrazu. Powitalna kolacja w lokalnej restauracji wraz z pokazem tańca.

Dzień 3: Pekin- Wielki Mur
Śniadanie. Wyprawa na Wielki Mur i zwiedzanie grobowca jednego z cesarzy dynastii Mingów. Wizyta w warsztacie chińskiego rzemiosła – Cloisonne, a następnie wizyta w chińskim centrum zielarskim, gdzie będzie możliwość doświadczenia sztuki chińskiego masażu. Powrót do Pekinu. Kolacja w jednej z lokalnych restauracji.

Dzień 4: Pekin- Suzhou
Śniadanie. Wizyta na Placu Niebiańskiego Spokoju, największym chińskim placu miejskim, a następnie zwiedzanie Zimowego Pałacu Cesarskiego w Zakazanym Mieście. Pobyt w Świątyni Nieba, jednym z największych symboli Pekinu. Udział w pokazie produkcji pereł. Wczesna kolacja a następnie transfer na stację kolejową w Pekinie na przejazd nocny do Suzhou ( 4 osoby w przedziale, miejsca sypialne).

Dzień 5: Suzhou
Poranny przyjazd do Suzhou, jednego z najpiękniejszych miast Państwa Środka, transfer do hotelu na śniadanie oraz krótki odpoczynek. Wizyta w ogrodzie Mistrza Sieci, jednym z najcudowniejszych przykładów chińskiej sztuki projektowania ogrodów, a następnie zwiedzanie Bramy Panmen oraz fabryki Jedwabiu w Suzhou, kolacja.

Dzień 6: Wuzhen- Hangzhou
Śniadanie. Transfer do antycznego miasta wodnego Wuzhen, wycieczka krajoznawcza po Wuzhen, transfer do Hangzhou, kolacja.

Dzień 7: Hangzhou- Szanghaj
Śniadanie, pobyt nad Jeziorem Zachodnim, herbata na tarasie w Lonjing, zwiedzanie Świątyni Lingying, a następnie Wieży 6 Harmonii, transfer do Szanghaju na kolację oraz nocleg.

Dzień 8: Szanghaj
Śniadanie. Pobyt w ogrodzie Yuyuan, Świątyni Nefrytowego Buddy – jedna z niewielu świątyń buddyjskich w mieście. Zwiedzanie ulicy handlowej Nanjing oraz dzielnicy Bund ( Nadbrzeże), pożegnalna kolacja.

Dzień 9: Szanghaj- Warszawa
Śniadanie. Odlot do Polski (przez jeden z portów europejskich). Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

Świadczenia w cenie

bilet lotniczy Warszawa-Pekin/Szanghaj-Warszawa, zakwaterowanie w hotelu 3* w pokoju 2 osobowym, wyżywienie: śniadania oraz kolacje (1 szklanka napoju np. napoje słodkie, lokalne piwo, woda mineralna), transfer autokarem z klimatyzacja, bilet kolejowy na przejazd pociągiem na trasie Pekin/ Suzhou, realizacja programu zwiedzania, opiekę anglojęzycznego przewodnika oraz polskiego pilota (przy wyjazdach grupowych min. 16 os.), ubezpieczenie NW i KL, bagaż, od chorób przewlekłych.

Cena nie zawiera

biletów wstępów do zwiedzanych obiektów (w kwocie min. 150 USD/ Osoba), napiwków (w kwocie min. 60 USD/ Osoba), wizy i pośrednictwa, wydatków własnych, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Uwagi

1. Cena całościowa składa się na kwotę za świadczenia w USD + kwota za bilet lotniczy w PLN (550 usd + 2550 ZŁ). Cena biletu lotniczego do potwierdzenia.
2. Przy wyjazdach do Chin polskich obywateli obowiązuje posiadanie wiz wyjazdowych. Konsorcjum.pl pośredniczy w załatwianiu wiz. Do wizowania wymagany jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu, 1 zdjęcie paszportowe, wypełniony wniosek wizowy, bilet lotniczy, rezerwacja hotelu. Koszty za 1 os: 260 PLN/wiza i 120 PLN/ pośrednictwo. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy: www.wizowanie.com
3. Ceny biletów wstępów oraz napiwków podane są w kwocie min. Mogą one ulec zmianie (potwierdzenie ostatecznej kwoty przed wylotem).


UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
·Europa i Basen Morza Śródziemnego: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 30 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN
·Świat: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 50 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN, OC – 30 000 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba
3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba
Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba
Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

Galeria
Więcej zdjeć