Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Wczasy rodzinne

Zapraszamy!!!

Ferie 2018

Kolonie dla najmłodszych 2018

Kolonie kraj 2018

Obozy młodzieżowe zagranica

WYCIECZKI SZKOLNE

Dla seniora

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Karkonosze

Calisthenics Academy-obóz zimowy

Miejsce

Karkonosze

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

FCAL1/18

2018-02-11

7 dni

1400 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

 CALISTHENICS ACADEMY - OBÓZ ZIMOWY

 UWAGA PROMOCJA DO 31.01.2018 r. - cena 1 225 zł.

Czym jest kalistenika?

Kalistenika to sport, w którym wykonujemy ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała. Ćwiczenia kalisteniczne pozwalają zbudować tzw. "siłę funkcjonalną", ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu. Podczas treningów kalisteniki w grupach początkujących wykonujemy w różnych modyfikacjach między innymi takie ćwiczenia jak pompki, brzuszki, podciągnięcia na drążku, natomiast osoby bardziej zaawansowane szlifują figury kalisteniczne takie jak: stanie na rękach, ludzka flaga.

 

Czym jest Calisthenics Academy?

Calisthenics Academy to pochodząca z Bydgoszczy największa w Polsce organizacja zajmująca się profesjonalnymi treningami kalisteniki. Klub Calisthenics Academy powstał w 2012 roku i z początku liczył zaledwie kilkunastu członków. Z biegiem czasu jednak chętnych na treningi przybywało i dzisiaj, po pięciu latach działalności Calisthenics Academy może poszczycić się trzema salami treningowymi, na których równolegle treningi prowadzi coraz bardziej liczna kadra trenerska. Właścicielem Calisthenics Academy, a jednocześnie szefem kadry trenerskiej jest Jordan Ogorzelski - najbardziej utytułowany zawodnik kalisteniki w Polsce.

 

Treningi z Jordanem!

Podczas obozu całym aspektem treningowym, czyli zadbaniem między innymi o właściwą rozgrzewkę przed treningiem, poprawną technikę wykonywania ćwiczeń oraz dostosowanie stopnia trudności ćwiczeń indywidualnie do każego uczestnika, zajmie się szef kadry trenerskiej Calisthenics Academy - Jordan Ogorzelski.

 

 

Kadra

Jordan Ogorzelski - główny prowadzący, wychowawca

Jeżeli słyszałeś o kalistenice to najprawdopodobniej słyszałeś też o nim! Jeśli nie - masz co nadrabiać! Jordan Ogorzelski! Jeden z założycieli największej organizacji kalisteniki w Polsce - Calisthenics Academy. Właściciel trzech sal treningowych w Bydgoszczy gdzie każdy może przyjść i zacząć uprawiać kalistenikę, pod okiem jego i wyszkolonych przez niego trenerów. Jordan Ogorzelski to również najbardziej utytułowany zawodnik kalisteniki w Polsce i zawodowiec jeśli chodzi o trening z masą własnego ciała. Ma na koncie naprawdę światowe sukcesy. Reprezentował nas w RPA, Oslo, Dubaju czy Hongkongu, a w Moskwie podczas Pucharu Świata w 2015 roku zajął 5 miejsce.

Maciej Lenc - kierownik

Michał Szalaty - wychowawca

Zakwaterowanie

Pensjonat  BOROWIK** www.borowik.com.pl z halą sportową. Pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami i TV. W pensjonacie znajdują się: bilard, sauna, jacuzzi, kawiarnia.

Program

Niedziela, 11.02.2018

Zbiórka uczestników o godz. 8.45. Wyjazd do Jeleniej Góry, obiadokolacja.

Wieczorny trening kalisteniki na hali. Nocleg.

 

Poniedziałek, 12.02.2018

Poranny rozruch na hali, śniadanie, krótki spacer po Karkonoskim Parku

Narodowym. Obiad. Trening kalisteniki na hali, kolacja. Zajęcia rekreacyjne,

ping pong, bilard itd. Nocleg.

 

Wtorek, 13.02.2018

Poranny rozruch na hali, śniadanie. Zajęcia na hali. Obiad. Trening na hali.

Kolacja. Rozgrywki sportowe na hali, nocleg.

 

Środa, 14.02.2018

Śniadanie. Wycieczka i wejście z przewodnikiem na Krucze Skały (718 m n.p.m.). Czas na kupienie pamiątek. Obiadokolacja. Gry i zabawy w świetlicy, nocleg.

 

Czwartek, 15.02.2018

Rozruch na hali, śniadanie. Zajęcia na hali, obiad. Gry i zabawy w świetlicy. Kolacja.

Wieczorny wielki pożegnalny trening na hali połączony z konkursami umiejętności

kalistenicznych. Rozdanie nagród i dyplomów za uczestnictwo w obozie

i ukończenie wieczornego treningu. Nocleg.

 

Piątek, 16.02.2018

Śniadanie, lekki trening na hali. Obiad. Po południu przejazd

do Cieplic,pobyt w Termach Cieplickich - 2-godzinna zabawa w basenach

z podgrzewaną wodą,zjeżdżalniach, jacuzzi, biczach i płaszczach wodnych,

dziką rzeką i huśtawką wodną. Powrót do pensjonatu. Kolacja. Przygotowanie do wyjazdu. Nocleg.

 

Sobota, 17.02.2018

Śniadanie, rozdanie prowiantu na drogę powrotną do Bydgoszczy.

Wyjazd z pensjonatu o godz. 9.00. Około godz. 18.00 przyjazd na miejsce

zbiórki w Bydgoszczy.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Posiłki w formie bufetu.

Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

 

Świadczenia w cenie

Transport autokarem, wycieczka i pobyt w Termach Cieplickich, wycieczka na Krucze Skały, program sportowo-rekreacyjny na hali 21 godz., opieka wychowawców, opieka trenerów kalisteniki, 6 noclegów, wyżywienie w formie bufetu, prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW.

Transport

Autokar.

Uwagi

Cena obozu:

  • 999 zł - promocja dla pierwszych pięciu osób, które opłacą swój udział w obozie jednorazową wpłatą. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku tej promocji nie ma możliwości płatności ratalnej.
  • 1200 zł - cena obowiązuje do dnia 15 grudnia. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. Pierwsza rata w formie zadatku wynosi 360 zł. Drugą ratę należy opłacić najpóźniej do dnia 12 stycznia.
  • 1400 zł - cena obowiązuje od dnia 16 grudnia. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. Pierwsza rata w formie zadatku wynosi 420 zł. Drugą ratę należy opłacić najpóźniej do dnia 12 stycznia. W przypadku opłacania udziału w obozie od dnia 13 stycznia nie istnieje już możliwość płatności ratalnej - należy wtedy dokonać płatności jednorazowej

 UWAGA! Nie obowiązuje juz promocja za 999 zł!!!

 

Uczestnicy muszą posiadać:

Obuwie i odzież sportową, obuwie zimowe do wyjścia w góry, strój kąpielowy na basen, ciepłe ubrania, telefon komórkowy i ładowarkę, plecak podręczny, kosmetyki, kieszonkowe i ogromną dawkę dobrego humoru! W dniu przyjazdu do ośrodka pobierana będzie kaucja zwrotna - 30 zł. Grupa liczy 50 osób.

Galeria
Więcej zdjeć