Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Rozkład jazdy kolonii i obozów

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy!!!

Obozy sportowe

Kolonie dla najmłodszych 2018

Kolonie kraj 2018

Obozy młodzieżowe zagranica

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Ustka

CALISTHENICS ACADEMY-obóz letni

Miejsce

Ustka

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

OCAL1/18Ostatnie miejsca

2018-08-12

7 dni

1399 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

CALISTHENICS ACADEMY

 

Calisthenics Academy to największa organizacja w Polsce, zajmująca się wschodzącą dyscypliną sportową, jaką jest kalistenika lub inaczej street workout. Specjalizuje się w prowadzeniu grupowych treningów ogólnorozwojowych właśnie z zakresu kalisteniki, która jest aktywnością fizyczną bazującą w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach. Ćwiczenia te pozwalają zbudować tzw. „siłę funkcjonalną”, ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu.

Zapraszamy na  obóz łączący w sobie wypoczynek, rekreację i dużą ilość treningów. W czasie tygodniowego turnusu uczestnicy skupią się na nauce elementów treningu kalistenicznego, doskonaleniu posiadanych umiejętności oraz integracji szerokiego środowiska osób skupionych wokół kalisteniki, street workoutu oraz klubu Calisthenics Academy.

PROMOCJE: do 31 marca - cena 999 zł - 5 osób

PROMOCJE: do 30 kwietnia - cena 1299 zł - 5  osób

 

 

SPRZEDAŻ ROZPOCZYNAMY OD 12 MARCA 2018!!!

obóz od 13 lat

Zakwaterowanie

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy SKAUT www.skaut.tp1.pl położony 800 m od morza (plaża zachodnia). Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, świetlica z TV SAT, boisko do siatkówki i koszykówki.

Program

- treningi kalisteniki na hali sportowej (30 godzin w turnusie),

 

- rejs statkiem po morzu: stylizowany na XVII wieczny galeon statek DRAGON, który powstał  na bazie wojskowego holownika. Na dziobie statku znajduje się galion przedstawiający smoka. Cała jednostka została bardzo ciekawie  zaprojektowana, ozdobiona ornamentami i rzeźbami. Morska przygoda w pirackim stylu trwa 40 min.

 

- wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: przejażdżka meleksami z Łeby do Rąbki, spacer na szczyt Wydmy Łąckiej (30 m), z którego podziwiać można prawdziwie pustynny krajobraz, a także ogrom jeziora Łebsko jak i błękit Morza Bałtyckiego; Muzeum Wyrzutnia Rakiet na byłym niemieckim poligonie doświadczalnym testującym w tym miejscu rakiety bojowe,

 

- Park Wodny w Redzikowie: czekają baseny sportowe i rekreacyjne, rwąca rzeka, bicze wodne, gejzery, leżanki do wodnych masaży, jacuzzi,

 

- zwiedzanie Ustki: Kościół p.w. Najświętszego Zbawiciela, Skwer im. Jana Pawła, Port i molo, Czerwona Szopa (dawna baza ratowników), Latarnia Morska, Promenada Nadmorska, Usteckie Łazienki, Dworzec PKP,

 

- spacer plażą do Orzechowa – osady letniskowej położonej na klifie, przy ujściu rzeki Orzechówki. Podziwianie widoków z 48 m wieży widokowej,

 

- plażowanie i kąpiele w morzu

 

- gry i zabawy sportowe

 

Wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Świadczenia w cenie

6 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, trenerzy Calisthenics Academy.

Transport

Autokar z Bydgoszczy - opieka wychowawcy lub konwojenta. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 14.00.

 

Uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: dokument tożsamości: legitymacja lub dowód osobisty, obuwie i strój sportowy, odzież i obuwie na zajęcia terenowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, kieszonkowe.

 

 

Cena obozu:

  • 999 zł - promocja dla pierwszych pięciu osób, które opłacą swój udział w obozie jednorazową wpłatą. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku tej promocji nie ma możliwości płatności ratalnej.
  • 1299 zł - cena obowiązuje następnych dla pięciu klientów. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. Pierwsza rata w formie zadatku wynosi 390 zł. Drugą ratę należy opłacić najpóźniej do dnia 12 sierpnia.

Galeria
Więcej zdjeć