Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Wczasy rodzinne

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy!!!

Obozy sportowe

Kolonie dla najmłodszych 2018

Kolonie kraj 2018

Obozy młodzieżowe zagranica

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Niemcy

Berlin - festiwal piwa

Miejsce

Niemcy

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

BP1/18

2018-08-04

2 dni

155 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

Międzynarodowy Festiwal Piwa w Berlinie 

termin: 04.08.2018

 

 

Stolica Niemiec to miasto, które wytycza nowe trendy i nigdy nie zasypia. Nocne życie tętni tutaj do białego rana, a dyskoteki i wszelkiego rodzaju lokale rozrywkowe nie pustoszeją przez cały weekend. Berlin nocą to najlepsza impreza w Europie, bez względu na porę roku. Cóż dopiero, kiedy odbywa się doroczny Internationales Berliner Bierfestival.

Cena - 155 zł/os (cena po rabacie przy zapisach do 28.02.18 – 125 zł)


Program

Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 07.00, przejazd do Berlina około  godz.13.00. Rozpoczniemy od krótkiego spaceru szlakiem najbardziej charakterystycznych atrakcji turystycznych centrum Berlina – (m.in.  BRAMA BRANDENBURSKA,  REICHSTAG,  PLAC POCZDAMSKI, ALEJA UNTER DEN LINDEN, UNIWERSYTET HUMBOLDTA, ARSENAŁ, NIEMIECKA OPERA PAŃSTWOWA).  Spacer zakończymy na słynnym ALEXANDERPLATZ z symbolem Berlina – WIEŻĄ TELEWIZYJNĄ. Następnie, ok. godz. 15.30  zaprosimy wszystkich uczestników na FESTIWAL PIWA, którą to imprezę każdy będzie mógł spędzić  w ramach czasu wolnego wg swoich własnych upodobań. Festiwal Piwa - to prawdziwe święto dla piwoszy w trakcie której wzdłuż dwukilometrowego odcinka Karl-Marx-Allee (między stacjami Strausberger Platz i Frankfurter Tor), 320 browarów z ponad 80 krajów serwuje 2000 różnego gatunku piw. Znajdziemy tu więc nie tylko słynne niemieckie złote trunki, ale także piwa z takich egzotycznych lokalizacji jak np. Wietnam. Imprezie towarzyszą liczne imprezy folkowe. Zbiórka powrotna o 01:00 w nocy (05.08.18), następnie wyjazd w drogę do Bydgoszczy. Przyjazd na miejsce ok. 07.00.

Świadczenia w cenie

przejazd autokarem na trasie Bydgoszcz – Berlin – Bydgoszcz, opiekę pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

posiłków, wydatków osobistych oraz ew. przejazdów za komunikację miejską.

Galeria
Więcej zdjeć