Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Rozkład jazdy kolonii i obozów

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy!!!

Obozy sportowe

Kolonie dla najmłodszych 2018

Kolonie kraj 2018

Obozy młodzieżowe zagranica

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Grecja

Grecja - Riwiera Olimpijska

Miejsce

Grecja

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

GROW1/18

2018-07-07

12 dni

1735 PLN

ZAKOŃCZONE

GROW2/18

2018-07-14

12 dni

1735 PLN

ZAKOŃCZONE

GROW3/18

2018-07-21

12 dni

1735 PLN

ZAKOŃCZONE

GROW4/18

2018-07-28

12 dni

1735 PLN

ZAKOŃCZONE

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

WCZASY W GRECJI

 

Czy można wyobrazić sobie wspanialsze miejsce na wypoczynek niż starożytna, słoneczna Hellada? Majestatyczny Olimp rzuca swój cień na lazurowe wody Morza Egejskiego, rozbijającego swe fale na plażach zapraszających do wodnych i słonecznych kąpieli. Przybysze uraczyć się mogą wyborną kuchnią i aromatycznym winem w towarzystwie serdecznych i gościnnych Greków, wsłuchując się w dźwięki jedynej w swoim rodzaju muzyki…

Zakwaterowanie

Hotel NAYSIKA*** w Litochoro Plaza w trakcie pobytu, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami (ręczniki) i klimatyzacją sterowaną indywidualnie. Położony około 250 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, sala TV, salon wypoczynkowy, duży ogród, boisko do siatkówki, bezpłatne WiFi, salon wypoczynkowy.

Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele.

Program

Dzień 1: wyjazd z Polski,  przejazd do Słowacji, zakwaterowanie,  nocleg,

Dzień 2: śniadanie, pobyt na basenach termalnych w Wielky Meder, kąpiel, plażowanie. Obiadokolacja. Nocny przejazd do Grecji,

Dzień 3: śniadanie w formie suchego prowiantu, zakwaterowanie w hotelu ok. godz. 18.00 obiadokolacja, nocleg,

Dzień 4 - 9: wypoczynek nad morzem – plażowanie, kąpiele,

Dzień 10: śniadanie, wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, obiad, pożegnalny spacer. Kolacja, przejazd nocny przez Macedonię i Serbię,

Dzień 11: śniadanie w formie suchego prowiantu, przejazd na obiadokolację i nocleg do Czech lub Słowacji,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski.

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

 

 

PROPOZYCJE FAKULTATYWNE

- Litochoro: przejście przez malownicze miasteczko górskie Litochoro, a następnie rekreacyjny spacer kanionem rzeki  Enipeas aż do Wodospadów Withos, podziwianie najwyższego szczytu - Mytikas (2917 m n.p.m.) uważanego za tron Zeusa. Koszt wycieczki od osoby 5 euro.

- całodniowy rejs statkiem wycieczkowym na bajkową wyspę Skiathos. Na pokładzie tańczymy ZORBĘ. Może uda się wykonać piękną fotkę z częstymi gośćmi tych wód - delfinami? Koszt wycieczki od osoby 35 euro.

- Park Wodny Waterland, położonego tuż obok Salonik. Wyposażony w liczne zjeżdżalnie wodne, baseny „dziką rzekę” i wiele innych atrakcji przyciąga rocznie blisko 3 miliony odwiedzających. Koszt wycieczki od osoby 15 euro.

- Klasztory Meteora - malowniczo usytuowanych klasztorów pośród fantastycznego skalistego krajobrazu, wizyta w wytwórni ikon. Koszt wycieczki od osoby 15 euro.

- Ateny - największy grecki port Pireus, Stadion Olimpijski, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Łuk Hadriana, Akropol, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska, zmiana warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W drodze powrotnej Termopile - miejsce słynnej bitwy Greków z Persami. Koszt wycieczki od osoby 40 euro.

Wyżywienie

HB – śniadania i obiadokolacje.

Świadczenia w cenie

9  noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, transport.

Obowiązkowe płatności dodatkowe

Wstępy - baseny termalne na Słowacji, opłaty klimatyczne, opłaty graniczne - około 35 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników.

Transport

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, video/DVD). Na trasach antenowych mikrobus.

Uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty.

Zniżka dla dzieci do 10 r.ż. przy zakwaterowaniu z rodzicami w pokojach 3,4-osobowych – 200 zł.

Zapraszamy na stronę www.krystad.pl gdzie znajdziecie Państwo ofertę 14-dniowych wczasów w Grecji - w sierpniu i wrześniu.

Galeria
Więcej zdjeć