Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE

Obóz dla studentów 2019

Jesień/zima

Wycieczki i wczasy 2019

Jarmarki Bożego Narodzenia

Wycieczki weekendowe

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Sylwester na promie

Miejsce

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

SNP1/18

2018-12-30

3 dni

990 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

SYLWESTER NA PROMIE

RYGA · SZTOKHOLM · RYGA

 

PROGRAM RAMOWY /3 DNI/

Program

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd do Rygi. Zaokrętowanie na promie płynącym do Sztokholmu. Wypłynięcie o godz. 17.30. Nocleg na promie.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Sztokholmu o godz. 10.30. Zejście na ląd w celu zwiedzania jednej z najpiękniejszych stolic świata, położonej na kilkunastu wyspach. Spacer po Starym Mieście, jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Europie. Zwiedzimy Katedrę św. Mikołaja - najstarszy budynek na starówce. Katedra ta ma dla Szwedów ogromnie znaczenie, ponieważ odbywają się w niej wszystkie uroczystości dworskie. Ponadto zobaczymy m.in. Zamek Królewski, Rynek Główny, Dom Rycerstwa, ratusz, siedzibę Akademii, budynek Parlamentu, siedzibę premiera i rządu. Zwiedzimy  ponadto Muzeum Galeonu Vasa, poświęcone jedynemu na świecie XVII-wiecznemu żaglowcowi. W muzeum odtworzono dla zwiedzających górny pokład działowy i kajutę admiralską. Wśród znalezionych przedmiotów eksponowane są m. in. drewniane łyżki i talerze marynarzy, oficerska zastawa z cyny i gliny, sprzęt medyczny oraz monety i inne rzeczy osobistego użytku. Powrót na prom.Wypłynięcie o godz. 17.00.

 

W tę wyjątkową sylwestrową noc, na pokładzie czekać nas będzie moc wyjątkowych atrakcji. Podczas całonocnej zabawy na promie, będziemy również mogli delektować się wyszukanymi specjałami serwowanymi podczas uroczystej bufetowej obiadokolacji  z winem i piwem bez limitu.Czas na pokładzie uprzyjemniać nam będą występy artystów - w programie m.in.: Anders Bjorklund z klasycznymi rockowymi przebojami, maraton karaoke.

O godz. 20.50 – Wielkie Otwarcie Sylwestra oraz trzyczęściowe noworoczne show przeplatane zabawą na parkiecie. Dla amatorów rytmów dyskotekowych w Space Disco DJ Dree do godz. 7.00 rano gra najpopularniejszą muzykę klubową. Ponadto o największe przeboje wszechczasów w czasie sylwestrowej imprezy tanecznej zadbają: DJ EX da BASS oraz Normundus Piesis.

Również ciekawe atrakcje będą czekać w Sali widowiskowo – tanecznej Starlight Palace: Ruletka i blackjack kasyno; oraz muzyka taneczna w wykonaniu zespołu Fun& Cool.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Rygi o godz. 11.00. Wyokrętowanie. Powrót do miejsca zbiórki. Zakończenie wyjazdu w późnych godzinach wieczornych.

 

Świadczenia w cenie

 

 • komfortowy przejazd na całej trasie
 • 2 noclegi na promie w kajutach 4 – os. (za dopłatą w kajutach 2-os.)
 • 2 śniadania w formie bufetowej, 1 obiadokolację sylwestrową z uroczystym menu
 • opiekę i informację turystyczną pilota
 • ubezpieczenie
 • opłatę na TFG

 

Uwagi

 • program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom
 • niezbędny dokument: paszport lub dowód osobisty
 • na bilety wstępu, przewodnika lokalnego i pozostałe wydatki programowe należy przeznaczyć ok. 30 €
 • dodatkowa obiadokolacja na promie piewszego dnia we własnym zakresie 33 €
 • dopłata do kajuty 2 os – 80 €

Galeria
Więcej zdjeć