Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE

Obóz dla studentów 2019

Ferie zimowe

Jarmarki Bożego Narodzenia

Jesień/zima

Wycieczki i wczasy

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Sylwester na promie

Miejsce

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

SNP1/18

2018-12-30

3 dni

990 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

SYLWESTER NA PROMIE

RYGA · SZTOKHOLM · RYGA

 

PROGRAM RAMOWY /3 DNI/

Program

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd do Rygi. Zaokrętowanie na promie płynącym do Sztokholmu. Wypłynięcie o godz. 17.30. Nocleg na promie.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Sztokholmu o godz. 10.30. Zejście na ląd w celu zwiedzania jednej z najpiękniejszych stolic świata, położonej na kilkunastu wyspach. Spacer po Starym Mieście, jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Europie. Zwiedzimy Katedrę św. Mikołaja - najstarszy budynek na starówce. Katedra ta ma dla Szwedów ogromnie znaczenie, ponieważ odbywają się w niej wszystkie uroczystości dworskie. Ponadto zobaczymy m.in. Zamek Królewski, Rynek Główny, Dom Rycerstwa, ratusz, siedzibę Akademii, budynek Parlamentu, siedzibę premiera i rządu. Zwiedzimy  ponadto Muzeum Galeonu Vasa, poświęcone jedynemu na świecie XVII-wiecznemu żaglowcowi. W muzeum odtworzono dla zwiedzających górny pokład działowy i kajutę admiralską. Wśród znalezionych przedmiotów eksponowane są m. in. drewniane łyżki i talerze marynarzy, oficerska zastawa z cyny i gliny, sprzęt medyczny oraz monety i inne rzeczy osobistego użytku. Powrót na prom.Wypłynięcie o godz. 17.00.

 

W tę wyjątkową sylwestrową noc, na pokładzie czekać nas będzie moc wyjątkowych atrakcji. Podczas całonocnej zabawy na promie, będziemy również mogli delektować się wyszukanymi specjałami serwowanymi podczas uroczystej bufetowej obiadokolacji  z winem i piwem bez limitu.Czas na pokładzie uprzyjemniać nam będą występy artystów - w programie m.in.: Anders Bjorklund z klasycznymi rockowymi przebojami, maraton karaoke.

O godz. 20.50 – Wielkie Otwarcie Sylwestra oraz trzyczęściowe noworoczne show przeplatane zabawą na parkiecie. Dla amatorów rytmów dyskotekowych w Space Disco DJ Dree do godz. 7.00 rano gra najpopularniejszą muzykę klubową. Ponadto o największe przeboje wszechczasów w czasie sylwestrowej imprezy tanecznej zadbają: DJ EX da BASS oraz Normundus Piesis.

Również ciekawe atrakcje będą czekać w Sali widowiskowo – tanecznej Starlight Palace: Ruletka i blackjack kasyno; oraz muzyka taneczna w wykonaniu zespołu Fun& Cool.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Rygi o godz. 11.00. Wyokrętowanie. Powrót do miejsca zbiórki. Zakończenie wyjazdu w późnych godzinach wieczornych.

 

Świadczenia w cenie

 

 • komfortowy przejazd na całej trasie
 • 2 noclegi na promie w kajutach 4 – os. (za dopłatą w kajutach 2-os.)
 • 2 śniadania w formie bufetowej, 1 obiadokolację sylwestrową z uroczystym menu
 • opiekę i informację turystyczną pilota
 • ubezpieczenie
 • opłatę na TFG

 

Uwagi

 • program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom
 • niezbędny dokument: paszport lub dowód osobisty
 • na bilety wstępu, przewodnika lokalnego i pozostałe wydatki programowe należy przeznaczyć ok. 30 €
 • dodatkowa obiadokolacja na promie piewszego dnia we własnym zakresie 33 €
 • dopłata do kajuty 2 os – 80 €

Galeria
Więcej zdjeć