Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE i UTW

Kolonie dla najmłodszych 2019

Obozy sportowe

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Wycieczki weekendowe

Wycieczki w kraju

Wycieczki zagraniczne

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Riwiera Olimpijska

Grecja-U Stóp Olimpu

Miejsce

Riwiera Olimpijska

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

GROL1/19

2019-06-29

12 dni

1795 PLN

GROL2/19

2019-07-06

12 dni

1795 PLN

GROL3/19

2019-07-13

12 dni

1795 PLN

GROL4/19

2019-07-20

12 dni

1795 PLN

GROL5/19

2019-07-27

12 dni

1795 PLN

GROL6/19

2019-08-03

12 dni

1795 PLN

Sprzedana

GROL7/19

2019-08-10

12 dni

1795 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

 

U STÓP OLIMPU

RIWIERA OLIMPIJSKA, SKIATHOS, METEORY, WATERLAND

 

Rabat 100zł przy dokonaniu rezerwacji do 28.02.2019r.

 

Grecja jest krainą pełną słońca, uroku i spokoju. To kraj mitów o starożytnych bogach  i herosach, miejsce narodzin demokracji, poezji, filozofii i igrzysk olimpijskich, kolebka naszej europejskiej cywilizacji. Właśnie  tutaj, na Olimpie siedzibę mieli starożytni bogowie. Właśnie stąd wywodzą się filozofowie, kształtujący naszą kulturę.  Ciepłe morze i niekończące się plaże gwarantują udany wypoczynek. Zapewne, u stóp Olimpu, wpatrzeni w jego masyw, usłyszycie szepty herosów i poczujecie, że jesteście u źródeł greckich legend…

 

obóz  młodzieżowy 12-18 lat

Zakwaterowanie

Hotel ORFEAS**/*** w Paralia-Skotina (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, ręcznikami i suszarkami (ręczniki plażowe we własnym zakresie), TV, klimatyzacją sterowaną centralnie. Położony około 500 m od morza. Na terenie obiektu: restauracja, bar, basen, boisko do siatkówki, kort tenisowy (rakiety i piłeczki bezpłatnie), leżaki hotelowe (bezpłatnie).

Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele.

Program

Dzień 1: wyjazd z Polski,  przejazd do Słowacji, zakwaterowanie,  nocleg,

Dzień 2: śniadanie, całodzienny pobyt na basenach Velky Meder, obiadokolacja. Nocny przejazd do Grecji,

Dzień 3: śniadanie w formie suchego prowiantu, zakwaterowanie w hotelu ok. godz. 18.00 obiadokolacja, zapoznanie się z bazą noclegową, nocleg,

Dzień 4 - 9: wypoczynek i realizacja programu:

- wycieczka do Litochoro: przejście przez malownicze miasteczko górskie Litochoro, a następnie rekreacyjny spacer kanionem rzeki  Enipeas aż do Wodospadów Withos, podziwianie najwyższego szczytu - Mytikas (2917 m n.p.m.) uważanego za tron Zeusa,

- całodniowy rejs statkiem wycieczkowym na bajkową wyspę Skiathos. Na pokładzie tańczymy ZORBĘ. Może uda się wykonać piękną fotkę z częstymi gośćmi tych wód - delfinami?

- wycieczka do Lasu Meteorów - malowniczo usytuowanych klasztorów pośród fantastycznego skalistego krajobrazu, wizyta w wytwórni ikon,

- mini Olimpiada Sportowa na wesoło,

- nauka tańca Sirtaki - potocznie zwanego przez nas zorbą,

- wypoczynek nad morzem,

- program animacyjny, zajęcia sportowe,

- dyskoteki,

 Dzień 10: śniadanie, przejazd do parku wodnego Waterland koło Salonik. Całodzienna zabawa w basenach z licznymi zjeżdżalniami, gejzerami i fontannami. Obiadokolacja na terenie parku, przejazd nocny przez Macedonię i Serbię,

Dzień 11: śniadanie w formie suchego prowiantu, przejazd na obiadokolację i nocleg do Słowacji,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski, zakończenie obozu.

 

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (szczegóły str. 4).

 

PROPOZYCJA FAKULTATYWNA - realizowana przy min. 10 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

- Ateny - największy grecki port Pireus, Stadion Olimpijski, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Łuk Hadriana, Akropol, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska, zmiana warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W drodze powrotnej Termopile - miejsce słynnej bitwy Greków z Persami. Koszt wycieczki od osoby 45 euro.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Grecji. Napoje dostępne cały dzień. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja, ostatnie - kolacja. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

Świadczenia w cenie

9  noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.

Obowiązkowe płatności dodatkowe

Wstępy (m.in.  rejs statkiem na Skiathos, Meteory, park wodny Waterland,  baseny termalne na Słowacji), przewodnicy, opłaty graniczne - około 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

 

Transport

 

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC barek, DVD). Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Wyjazdy wg trasy ZAGRANICA

Uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: obowiązkowo dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro). W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie kaucja zwrotna w wysokości 15 euro za ewentualne zniszczenia.

 

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2019 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!

Galeria
Więcej zdjeć