Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

Ferie zimowe

Wycieczki weekendowe

Jesień/zima

Wycieczki i wczasy

Kolonie dla najmłodszych 2019

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

WYCIECZKI SZKOLNE

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Ferie z Calisthenics Academy

Miejsce

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

FCAL1/19

2019-01-20

7 dni

1399 PLN

Sprzedana

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

FERIE Z CALISTHENICS ACADEMY

Calisthenics Academy to największa organizacja w Polsce, zajmująca się wschodzącą dyscypliną sportową, jaką jest kalistenika lub inaczej street workout. Specjalizuje się w prowadzeniu grupowych treningów ogólnorozwojowych właśnie z zakresu kalisteniki, która jest aktywnością fizyczną bazującą w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach. Ćwiczenia te pozwalają zbudować tzw. „siłę funkcjonalną”, ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu.

Zapraszamy na  obóz łączący w sobie wypoczynek, rekreację i dużą ilość treningów. W czasie tygodniowego turnusu uczestnicy skupią się na nauce elementów treningu kalistenicznego, doskonaleniu posiadanych umiejętności oraz integracji szerokiego środowiska osób skupionych wokół kalisteniki, street workoutu oraz klubu Calisthenics Academy.

Termin: 20-26.01.2019

Cena: 1 399 zł

Rezerwacja do: 20.11.2018 – rabat 100 zł

 

 

Zakwaterowanie

Pensjonat  BOROWIK** www.borowik.com.pl z halą sportową. Pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami i TV. W pensjonacie znajdują się: Hala sportowa, siłownia, bilard, sauna, jacuzzi, kawiarnia z bilardem i grami.

Program

Dzień 1: niedziela - zbiórka uczestników o godz. 09.30. Wyjazd do Jagniątkowa, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 2 – 6: zajęcia na hali z kalisteniki, spacery po Karkonoskim Parku Narodowym, wycieczka do Jeleniej Góry, wycieczka do Karpacza: całodzienny pobyt w obiekcie Hotel Gołębiewski – do wykorzystania wg uznania atrakcje w kwocie 100 zł: park wodny, escape room, zajęcia narciarskie, zajęcia snowboardowe, kręgielnia.

 

Dzień 7: śniadanie + prowiant. Wyjazd z pensjonatu o godz. 09.00. Około godz. 18.00 przyjazd w miejsce zbiórki

Wyżywienie

 

3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja . Posiłki w formie bufetu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Świadczenia w cenie

transport autokarem, wycieczka do Jeleniej Góry, wycieczka do Karpacza, program sportowo – rekreacyjny: w hali 16 godz., siłownia 5 godz., opieka wychowawców, udział instruktora sportu, 6 noclegów, wyżywienie FB, prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera

Dodatkowo płatne: Sauna, jaccuzi, bilard inne gry zręcznościowe.

Uwagi

uczestnicy muszą posiadać: obuwie sportowe, odzież sportową itp. W dniu przyjazdu do ośrodka pobierana będzie kaucja zwrotna w kwocie 30 zł.

Grupa liczy  30 osób.

Galeria
Więcej zdjeć