Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE

Obóz dla studentów 2019

Ferie zimowe

Jarmarki Bożego Narodzenia

Jesień/zima

Wycieczki i wczasy

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Bieszczady.

Miejsce

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

BIESZCZADY

13-17.05.2019 r.

 

1 dzień

Zbiórka uczestników w godzinach porannych wyjazd do Sandomierza. Spacer z przewodnikiem po mieście: rynek i dawne piwnice kupieckie. Przejazd do Bukowca, obiadokolacja i nocleg w Solince.

2 dzień

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zdobycie Tarnicy :trasa Wołosate – Tarnica - Szeroki Wierch  - Ustrzyki Górne. Jedna z najbardziej popularnych tras pieszych (około 6 godzin). Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie,  przejazd do Polańczyka - rejs statkiem po Jeziorze Solińskim. Przejazd do Soliny – spacer po największej w Polsce zaporze wodnej, zwiedzanie Elektrowni Wodnej. Następnie przejazd do Sanoka i zwiedzanie największego w Polsce skansenu – Muzeum Budownictwa Ludowego. Powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem przejazd do Brzegów Górnych i wędrówka z Przełęczy Wyżnej na Połoninę Wetlińską do schroniska Chatka Puchatka (1225 m n.p.m) Czarna i wizyta w Cerkwi Grekokatolickiej. Powrót na obiadokolację, nocleg.

5 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do Zamku w Łańcucie - Zamku Lubomirskich i Potockich: Muzeum Zamkowe – oranżeria, wozownia i stajnia. Wyjazd z Łańcuta w drogę powrotną. Obiad na trasie płatny we własnym zakresie. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

 

Cena do 40 uczestników + 4 opiekunów - 850 zł/os

 

Cena zawiera:

- przejazd autokarem

- 4 noclegi w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami

- 4 śniadania 4 obiadokolacje

- opieka pilota

- opieka przewodników

- bilety wstępu (wytłuszczony druk)

- ubezpieczenie NNW

 

Galeria
Więcej zdjeć