Strona głowna Kolonie / Obozy Wycieczki Wczasy Dla seniorów Ważne informacje Galeria Referencje Dokumenty Kontakt / O nas

WYCIECZKI SZKOLNE i UTW

Kolonie dla najmłodszych 2019

Obozy sportowe

Kolonie kraj 2019

Obozy zagranica 2019

Wycieczki weekendowe

Wycieczki w kraju

Wycieczki zagraniczne

Get Adobe Flash player www.certyfikaty.wsg.byd.pl

Więcbork

Lato z Calisthenics Academy

Miejsce

Więcbork

Profil

Wyposażenie

Wyżywienie

Zakwaterowanie

Transport

Terminy

Kod

Data wyjazdu

Ilość dni

Cena

OCAL1/19

2019-08-18

7 dni

1330 PLN

Opis

Wprowadzenie - Krótki Opis

CALISTHENICS ACADEMY

 

Calisthenics Academy to największa organizacja w Polsce, zajmująca się wschodzącą dyscypliną sportową, jaką jest kalistenika lub inaczej street workout. Specjalizuje się w prowadzeniu grupowych treningów ogólnorozwojowych właśnie z zakresu kalisteniki, która jest aktywnością fizyczną bazującą w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach. Ćwiczenia te pozwalają zbudować tzw. „siłę funkcjonalną”, ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu.

Zapraszamy na  obóz łączący w sobie wypoczynek, rekreację i dużą ilość treningów. W czasie tygodniowego turnusu uczestnicy skupią się na nauce elementów treningu kalistenicznego, doskonaleniu posiadanych umiejętności oraz integracji szerokiego środowiska osób skupionych wokół kalisteniki, street workoutu oraz klubu Calisthenics Academy.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy TĘCZA www.ow-tecza.pl położony w otulinie Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. Piękna okolica sprzyja spacerom, trekkingowi i wycieczkom rowerowym. Zakwaterowanie w domkach 2-pokojowych z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, świetlica, stół do tenisa i bilarda, piłkarzyki, plac zabaw, miejsce na ognisko.

 

Program

- treningi kalisteniki (30 godzin w turnusie)

 

- wycieczka do Bornego Sulinowa, zwiedzanie z przewodnikiem: osiedle bloków mieszkalnych typu: Leningrad, budynek aresztu wojskowego, bunkry, Dom Oficera, Willa gen. Dubynina, pozostałości willi gen. Heinza Guderiana, dawny szpital wojskowy, silosy zbożowe przy ulicy towarowej, dawny plac apelowy wykorzystywany niegdyś na zbiórki, apele i ćwiczenia musztry wojskowej. Przejazd amfibią czyli pojazdem PTS-M największym pojazdem gąsienicowym używanym w armii polskiej. Jak sama nazwa wskazuje pojazd pływa i często można go spotkać podczas akcji powodziowych w których nie jednej rodzinie przyniosła pomoc

 

- Termy Maltańskie w Poznaniu: czekają baseny sportowe i rekreacyjne, rwąca rzeka, bicze wodne, gejzery, leżanki do wodnych masaży, jacuzzi,

 

- plażowanie i kąpiele w jeziorze

 

- gry i zabawy sportowe

Wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Świadczenia w cenie

6 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, trenerzy Calisthenics Academy.

 

Transport

Autokar z Bydgoszczy - opieka wychowawcy lub konwojenta. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 14.00.

 

Uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: dokument tożsamości: legitymacja lub dowód osobisty, obuwie i strój sportowy, odzież i obuwie na zajęcia terenowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, kieszonkowe.

Galeria
Więcej zdjeć