Wycieczki

O nas

Krystad” zostało założone w 1995 roku. Jesteśmy firmą rodzinną.


W minionych latach zorganizowaliśmy wiele imprez turystycznych związanych z wypoczynkiem dzieci, młodzieży i dorosłych w kraju i w Europie.

Posiadamy zezwolenie organizatora i pośrednika turystycznego nr 18 wydane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

Organizowane przez nas: wczasy, wycieczki, wycieczki dla seniorów, wycieczki szkolne, zimowiska, kolonie i obozy spotykają się z pozytywnym odbiorem. Zdobyliśmy zaufanie wielu uczestników i ich rodzin. W realizacji bogatych programów wypoczynku pomaga nam sprawdzona kadra: rezydentów, pilotów, kierowników, wychowawców, instruktorów oraz lektorów a także kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku.


Jesteśmy TOUROPERATOREM, jesteśmy także członkiem Polskiej Izby Turystyki.

  • Posiadamy LICENCJĘ PRZEWOŹNIKA  AUTOKAROWEGO, organizujemy i realizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe także własnym transportem.
  • Prowadzimy ubezpieczenia turystyczne dla klientów indywidualnych i grupowych w firmie ubezpieczeniowej AXA.
  • Prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych i lotniczych wielu znanych przewoźników.
  • Prowadzimy sprzedaż ofert wypoczynku wielu znanych w Polsce touroperatorów m.in. Almatur, CoralTravel, FlugoFrater, Fun Club, MillTour&Europatravel, OK Tours, Oskar, Trade &Travel Company i innych.


Wierzymy, że Rok 2019 będzie dla Państwa i dla nas, rokiem szczęśliwym, pracowitym i spokojnym.

Jak zawsze rozszerzamy naszą ofertę wypoczynku o nowe kierunki i nowe programy:np. majówki w Grecji i w Hiszpanii. Prezentujemy programy na naszej stronie internetowej. Katalog będzie dostępny w wersji elektronicznej oraz w wersji papierowej.

Zapraszamy nauczycieli i studentów do aktywnego wypoczynku, godzącego radość poznawania Europy oraz piękna poznawania dzieci i młodzieży i rodzących się młodzieńczych przyjaźni.

Zapraszamy na ... radosne wakacje.pl, wakacyjny przyjaciel.pl


Krystyna, Tomasz, Wojciech, Tadeusz Olszewscy oraz Ania, Katarzyna, Klaudia, Arek, Rafał, Tomek G. Tomek K.

Zapisz się do naszegonewslettera

bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami

Skontaktuj sięz nami