Wycieczki

Kategoria oferty

Kierunek/region wyjazdu

Rodzaj wyjazdu

Transport

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Miesiąc wyjazdu

Miesiąc powrotu

Wyczyść wybrane opcje

Wycieczki

Organizujemy wycieczki dla młodzieży szkolnej, dorosłych, seniorów. Dokładamy starań, aby program dostosowany był do możliwości grupy – zarówno pod kątem fizycznym, jak i zainteresowań. Opracowujemy programy wycieczek objazdowych, podczas których uczestnicy mogą odwiedzić najciekawsze miejsca w konkretnym kraju bądź regionie. Coraz chętniej wybieraną alternatywą jest oferta łącząca wypoczynek i zwiedzanie. W tym wariancie zapewniona jest równowaga między czasem wolnym, a odwiedzaniem atrakcji turystycznych.

Nasze biuro podróży organizuje również wyjazdy egzotyczne do odległych zakątków świata, a także pielgrzymki do miejsc świętych w kraju i za granicą. Wyprawy mogą trwać od kilku do kilkunastu dni - w zależności od wybranego wariantu wyjazdu. Każda taka podróż to gwarancja niezwykłych wrażeń!


Pośród naszych propozycji znajdą Państwo fantastyczne pomysły na prezent zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich. Wycieczki wakacyjne to idealna okazja nie tylko na odpoczynek, ale także aktywność fizyczną, poznanie nowego hobby czy po prostu nowych ludzi. Wyjazdy krajowe i zagraniczne to moc wspomnień, jakie pozostaną z Państwem na całe lata. To także wspaniała okazja, by spełnić swoje marzenie o poznaniu języka, spróbowaniu kuchni czy odwiedzenia atrakcji turystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wczasów, podczas których gwarantujemy moc atrakcji i odpoczynku dostosowanego do Państwa potrzeb.

Zapisz się do naszegonewslettera

bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami

Skontaktuj sięz nami